500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

VitaFLY Flora 900 gr (GÜVERCİNLER İÇİN)

  • Ürün Kodu: 8O9W25K55Z
  • Marka: VitaFly
  • Stok: 20+
  • %13indirim
    400,00 TL
    350,00 TL
  • 64,17 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

VİTAFLY FLORA'NIN İÇERİĞİNDE NELER BULUNUR?
- Özel ve dengeli hazırlanmış vitaminler ile kanatlılarda büyüme ve gelişme çağındaki yavrular için eşsiz vitamin kaynağıdır. Erginlerde vücut fonksiyonlarının doğru çalışmasına yardımcı olur.
- Propolis, arıların özel olarak bitki özlerinden ürettiği, yüksek besleyici özelliği olan biyolojik üründür. Kanatlılarda büyüme faktörü ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanılır. İçerdiği yüksek enerjiyle güvercinlerde uçuş performansını arttırır.
- Krill's Balık yağı-Omega 3, kanatlılarda oldukça etkili bir büyüme faktörü olup, üreme performansı, bağışıklık yanıtını güçlendirici ve anğlayıcısıdır.
- Sepiyolit, canlı ağırlığını ve yem verimini yükselğ oranını düşürür, bağırsaklarda sindirimi hızlandırır ve yemden yararlanmayı arttırıcı olarak kullanılır.
- Özel olarak kanatlı beslenmesi için özenle hazırlanmıştır ve hem probiyo özellikte bir yem katkısı olup yüksek kalite içerik bulundurur.
- İçerdiği özel biyolojik enzimlerle kanatlılarda güvenli bir sindirim sunar.

VİTAFLY FLORA'NIN SAĞLADIĞI FAYDALAR
- Yüksek oranda sahip olduğu probiyo mikroorganizmalara karşı baskınlık sağlayarak kümesleri tehdit eden hastalıkların gelişmesini engeller. Probiyo
besinlerin sindirimine ve emilimine yardımcı olur.
- Organik enzimlerle sindirim sistemine ek destek sağlar. Böylece aminoasitlerin ve diğer biyolojik maddelerin kana geçişini arınrarak mükemmel bir protein ve enerji kaynağı görevi görür.
- Kanatlılarda yemlerle alınan vitamin miktarları yeterli seviyede olmadığından VitaFly Flora, vitamin eksikliği görülmesi sonucu oluşabilecek kötü senaryoları önler. Vitamin eksikliklerinde, gelişme geriliği, hastalıklara duyarlılığın artması, gür büyüyememe, uçuş performansının düşmesi, yumurta performansının azalması, kasların gelişiminde gerileme, karışık tüylenme, ağız ve solunum yolları dokularında hasar ve böbrek hasarı, raşiürüme isteksizliği, gaganın yumuşaması ve süngerimsi hal alması, göğüs kemiğinin gelişememesi ve omurilik kanalının eğilmesi şeklinde kendini gösterir. Ergin kanatlılarda ise, gözün etraşın genişlemesine yol açabilen peynirimsi sıvı toplanması ile kendisini gösteren öz hasarları bulunur, bu durum beslenme nezlesi olarak bilinir.
- Propolis ve Omega 3 gibi özel biyolojik maddeler sayesinde vücudun bağışıklık sistemini uyararak, gelecek olan her türlü tehdide karşı aktiftir.

ÜRÜN KULLANIM TALİMATI
Tüm Kanatlı Grubunda;
Tamamlayıcı yem olarak 1 kg yeme 1 ölçek (15g) hesabıyla kullanılması tavsiye edilir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...