500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

VitaFLY Organik Asit FLY 500 ml (GÜVERCİNLER İÇİN)

  • Ürün Kodu: H8ESNP1S47
  • Marka: VitaFly
  • Stok: 20+
  • 300,00 TL
  • 55,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

VİTAFLY ORGANİK ASİT VE MİNERAL KOMBİNASYONU SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR?
 
- Salmonella, E. coli ve Campylobacter gibi enterik patojenler bağırsak dokusunda tahribat oluşturur. Kanatlılar, bu patojenleri kirli sulardan alır, önce sindirim sisteminin üst kısmında çoğalır ve sonra sindirim hareketleriyle bağırsaklara gider.
- Patojen bakterilere karşı direnç oluşumu endişesinden dolayı, büyüme faktörü olarak antibiyotiklerin kullanımına, günümüzde oldukça dikkat edilmektedir. Yem kompozisyonundan antibiyotiklerin kaldırılması gibi değişiklikler, üretim sonuçlarının zayıflamasına ve hayvanların genel sağlık durumunda düşüşlere sebep olabilir.
- Aşılama veya yüksek stres düzeyleri sonrasında gelişme ve sindirim problemleri de ortaya çıkabilir. Bu problemleri gidermek için ilave önlemler alınmalıdır. Bu yüzden içme suyunun pH’sını düşürüp asidik ortam sağlanmalıdır ve bu sayede patojen bakterilerin gelişimi inhibe edilir, gastrointestinal flora desteklenir, protein sindirimi artar,  genel olarak sindirim iyileşir ve büyüme faktörü olarak antibiyotik kullanımına gerek olmadığı gibi bu durumu organik asitler üslenir.
- Aynı zamanda yem tüketiminin, antibiyotik ve aşı uygulamalarının etkinliğinin artmasına yardımcı olur. Kanatlılarda mide sıvısının asit hale getirilmesini ve bunun devamını sağlar. pH değerinin 4’ün altına inmesiyle, laktobasiller (yararlı bakteriler) haricinde yemle mideye gelen tüm mikroorganizmalar elimine edilir. Ayrıca bu pH düzeyi aktif pepsin oluşumunu aktive ederek protein sindirimine katkıda bulunur. Kanatlılarda bir yandan Salmonella ve E.coli gibi patojen bakterilerin çoğalmasını önlerken, diğer yandan laktik asit üreten yararlı bakterilerin miktarını artırarak performans üzerine olumlu etkide bulunur. Bunların sonucunda, iştah ve yemden yararlanma artar.

VİTAFLY ORGANİK ASİT VE MİNERAL KOMBİNASYONU KULLANIM ŞEKLİ NASILDIR?
Kanatlı hayvanların içme sularına mineral kaynağı ve koruyucu olarak;
1 litre içme suyuna 0,5 – 1,5 ml ilave edilir.
Haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir.

ÖNERİLER: 
• Aşılamalar süresince uygulamayı durdurunuz.
• İlaçlarla kombine ederek kullanmayınız.
• Kullanım sonrası ürünün kapağını kapatınız.
• Asit içeren ürünler göz, solunum yolu ve deride irritasyona sebep olabilir. Çocuklardan uzak tutunuz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...