500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Vitafly Flora Pre+Pro+Enzi̇m 900gr

  • Ürün Kodu: 263262
  • Stok: 20+
  • %14indirim
    350,00 TL
    300,00 TL
  • 55,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
VitaFLY FLORA PRE+PRO+ENZİM 900gr 

VİTAFLY FLORA NEDİR?

VitaFly Flora, sadece kanatlılar için özel olarak formüle edilen, içeriğinde yüksek miktarda enerji, vitamin, biyolojik enzimler ve probiyotiklerle zararlı mikroorganizmalara ve kümesleri tehdit eden salgınlara karşı korur,sağlıklı bir büyüme ve gelişmeyi destekler, mide ve bağırsakları harekete geçirerek yemlerden üst düzeyde yararlanmayı sağlar.

VİTAFLY FLORA'NIN İÇERİĞİNDE NELER BULUNUR?

-Özel ve dengeli hazırlanmış vitaminler ile kanatlılarda büyüme ve gelişme çağındaki yavrular için eşsiz vitamin kaynağıdır. Erginlerde vücut fonksiyonlarının doğru çalışmasına yardımcı olur.

- Propolis, arıların özel olarak bitki özlerinden ürettiği, yüksek besleyici özelliği olan biyolojik üründür. Kanatlılarda büyüme faktörü ve bağışılık sistemini güçlendirmek için kullanılır. İçerdiği yüksek enerjiyle güvercinlerde uçuş performansını arttırır.

- Krill's Balık yağı-Omega 3 , kanatlılarda oldukça etkili bir büyüme faktörü olup, üreme performansı, bağışıklık yanıtını güçlendirici ve antioksidan etki sağlayıcısıdır.

- Sepiyolit, canlı ağırlığını ve yem verimini yükseltir, yağ oranını düşürür, bağırsaklarda sindirimi hızlandırır ve yemden yararlanmayı arttırıcı olarak kullanılır.

-Özel olarak kanatlı beslenmesi için özenle hazırlanmıştır ve hem probiyotik hem de prebiyotik özellikte bir yem katkısı olup yüksek kalite içerik bulundurur.

-İçerdği özel biyolojik enzimlerle kanatlılarda güvenli bir sindirim sunar.

VİTAFLY FLORA'NIN SAĞLADIĞI FAYDALAR

- Yüksek oranda sahip olduğu probiyotiklerle sindirim sistemindeki Salmonella ve E.coli gibi zararlı mikroorganizmalara karşı baskınlık sağlayarak kümesleri tehdit eden hastalıkların gelişmesini engeller. Probiyotikller ve prebiyotikler sayesinde sindirim sistemine ek ikinci bir sistem gibi besinlerin sindirimine ve emilimine yardımcı olur.

-Organik enzimlerle sindirim sistemine ek destek sağlar. Böylece aminoasitlerin ve diğer biyolojik maddelerin kana geçişini arttırarak mükemmel bir protein ve enerji kaynağı görevi görür.

-Kanatlılarda yemlerle alınan vitamin miktarları yetersizdir. VitaFly Flora, vitamin eksikliği görülmesi sonucu oluşabilecek kötü senaryoları önler. Vitamin eksikliklerinde, gelişme geriliği, hastalıklara duyarlılığın artması, gür büyüyememe ,uçuş performansının düşmesi, yumurta performansının azalması, kasların gelişiminde gerileme, karışık tüylenme, ağız ve solunum yolları dokularında hasar ve böbrek hasarı ,raşitizm , yürüme isteksizliği, gaganın yumuşaması ve süngerimsi hal alması, göğüs kemiğinin gelişememesi ve omurilik kanalının eğilmesi şeklinde kendini gösterir. Ergin kanatlılarda ise, gözün etrafındaki başın genişlemesine yol açabilen peynirimsi sıvı toplanması ile kendisini gösteren tipik göz hasarları bulunur, bu durum beslenme nezlesi olarak bilinir.

-Propolis ve Omega 3 gibi özel biyolojik maddeler sayesinde vücudun bağışıklık sistemini uyararak, gelecek olan her türlü tehdite karşı aktif tutar.

VİTAFLY FLORA NASIL KULLANILIR?

Tüm Kanatlı Grubunda;

Tamamlayıcı yem olarak 1 kg yeme 1 ölçek (15g) olacak şekilde kullanılması tavsiye edilir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...