250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

VitaFLY Flora 300 gr (KAFES KUŞLARI İÇİN)

  • Ürün Kodu: VRVKEH9ETZ
  • Marka: VitaFly
  • Stok: 20+
  • %18indirim
    300,00 TL
    245,00 TL
  • 44,92 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

VİTAFLY FLORA'NIN İÇERİĞİNDE NELER BULUNUR?
 - Özel ve dengeli hazırlanmış vitaminler ile kafes kuşlarında büyüme ve gelişme çağındaki yavrular için eşsiz vitamin kaynağıdır. Erginlerde vücut fonksiyonlarının doğru çalışmasına yardımcı olur.
- Propolis, arıların özel olarak bitki özlerinden ürettiği, yüksek besleyici özelliği olan biyolojik üründür. Kafes kuşlarında büyüme faktörü ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanılır. 
- Krill's Balık yağı-Omega 3, kafes kuşlarında oldukça etkili bir büyüme faktörü olup, üreme performansı, bağışıklık yanıtını güçlendirici ve antioksidan etki sağlayıcısıdır.
- Sepiyolit, canlı ağırlığını ve yem verimini yükseltir, yağ oranını düşürür, bağırsaklarda sindirimi hızlandırır ve yemden yararlanmayı arttırıcı olarak kullanılır.
- Özel olarak kafes kuşları beslenmesi için özenle hazırlanmıştır ve hem probiyotik hem de prebiyotik özellikte bir yem katkısı olup yüksek kalite içerik bulundurur.
- İçerdiği özel biyolojik enzimlerle kafes kuşlarında güvenli bir sindirim sunar.

 VİTAFLY FLORA'NIN SAĞLADIĞI FAYDALAR
- Yüksek oranda sahip olduğu probiyotiklerle sindirim sistemindeki Salmonella ve E.coli gibi  zararlı mikroorganizmalara karşı baskınlık sağlayarak üretimhaneleri tehdit eden hastalıkların gelişmesini engeller. Probiyotikler ve prebiyotikler sayesinde sindirim sistemine ek ikinci bir sistem gibi besinlerin sindirimine ve emilimine yardımcı olur.
- Organik enzimlerle sindirim sistemine ek destek sağlar. Böylece aminoasitlerin ve diğer biyolojik maddelerin kana geçişini arttırarak mükemmel bir protein ve enerji kaynağı görevi görür.
- Kafes kuşlarında yemlerle alınan vitamin miktarları yeterli seviyede olmadığından VitaFly Flora, vitamin eksikliği görülmesi sonucu oluşabilecek kötü senaryoları önler. Vitamin eksikliklerinde, gelişme geriliği, hastalıklara duyarlılığın artması, gür büyüyememe,yumurta performansının azalması, kasların gelişiminde gerileme, karışık tüylenme, ağız ve solunum yolları dokularında hasar ve böbrek hasarı, raşitizm, yürüme isteksizliği, gaganın yumuşaması ve süngerimsi hal alması, göğüs kemiğinin gelişememesi ve omurilik kanalının eğilmesi şeklinde kendini gösterir. Ergin kanatlılarda ise, gözün etrafındaki başın genişlemesine yol açabilen peynirimsi sıvı toplanması ile kendisini gösteren tipik göz hasarları bulunur, bu durum beslenme nezlesi olarak bilinir.
- Propolis ve Omega 3 gibi özel biyolojik maddeler sayesinde vücudun bağışıklık sistemini uyararak, gelecek olan her türlü tehdide karşı aktif tutar.

ÜRÜN KULLANIM TALİMATI
Tüm Kafes Kuşları Grubunda;
Tamamlayıcı yem olarak 1 kg yeme (mamaya) 3 ölçek (15g) hesabıyla kullanılması tavsiye edilir

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...