250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

VitaFLY Libidox Pluss TB (GÜVERCİNLER İÇİN)

  • Ürün Kodu: YD76YA31X2
  • Marka: VitaFly
  • Stok: 20+
  • 100,00 TL
  • 8,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

VİTAFLY LİBİDOKS NEDİR?
VitaFly Libidoks, güvercinler için özel hazırlanmış, döl verimini ve yumurta verimini arttırıcı, sağlıklı yavrular elde etmek amacıyla en uygun oranlarda doğal ürünler kullanılarak hazırlanmıştır.

VİTAFLY LİBİDOKS 'UN İÇİNDE NELER VAR?
- Güvercinlerde yumurta ağırlığını ve yumurta verimini arttırmak için Omega 3 ve Ginseng içerir.
- Vitamin E ve Selenyum ile çiftleşme isteği uyandırımı sağlanır.
- Çinko minerali ile bunlara ek olarak yumurta ve sperm hücrelerinin vücutta sağlıklı oluşmasını destekler.

VİTAFLY LİBİDOKS'UN FAYDALARI
- Vitamin E ve Selenyum her ne kadar yemlerle alınsada da, yumurta ve döl verimini arttrıcı miktarlarda bulunmayabilir. Vitamin E ve Selenyum vücutta birlikte çalışır ve eksikliklerinde ilk olarak üreme organları etkilenir. Eksikliğinde yavrularda kaslarda küçülme, erişkinlerde döl veriminde azalma, ölü yada yaşama gücü zayıf yavruların yumurtadan çıkması gibi durumlar ortaya çıkar. Ayrıca pankreasın küçük olmasına bağlı sindirim sistemi gelişemez ve büyüme tam sağlanamaz. 
VitaFly Libidoks, bu eksiklikleri tamamladığı gibi çiftleşme isteğini uyandırır, döl verimi ve yumurta verimini arttırır.
-Omega 3 ve Ginseng sayesinde kan kolektrol seviyesini azaltır, döl verimini ve yumurta verimini arttırır, kaliteli sperm ve yumurta gelişimini sağlar.
- İçerdiği çinko minerali ile üreme hücreleri olan sperm ve yumurtaların gelişiminde kilit rol oynayarak hücrelerin sağlıklı gelişmesini destekler.

ÜRÜN KULLANIM TALİMATI 
Üreme amaçlı kullanım
Genç kuşlarda eş’e atılımdan dişi yumurtlayana kadarki dönemde                                                           Günde 1 tablet.
Yaşlı kuşlarda eş’e atılımdan dişi yumurtlayana kadar ki dönemde                                                             Günde 2 tablet.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?