500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR. 500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Virkon Refarm Virkon S Geniş Spektrumlu Virüsidal Pet ve Ortam Dezenfektanı 250GR

  • Ürün Kodu: 251331
  • Stok: 20+
  • %8indirim
    300,00 TL
    275,00 TL
  • 50,42 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Virkon S 'in Özellikleri

Virkon S, pembe renkli olup limon kabuğu kokuludur. İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisid, virüsidve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs suşuna (FMD, AI, Campylobacter ve Salmonelladahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S'in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur,çevre dostudur. Korozyon etkisi yoktur. Suyu etkili şekilde dezenfekte eder.Konsantre toz formda olduğu için ekonomiktir, taşınması kolaydır. Dünyanın en iyi dezenfektanıdır.

 

Kullanım Alanları

Hayvan barınakları, yemlik, alet ve ekipman dezenfeksiyonunda, nakil araçlarının dezenfeksiyonunda, ayak ve tekerlek havuzlarında, kümes,kuluçkahane ve kesimhane dezenfeksiyonunda, veteriner muayenehanelerinin ve pet hayvanları yaşam alanlarının dezenfeksiyonunda, toplu kuş kümeslerinde,mandıralar ve süt üretimte sislerinin dezenfeksiyonunda, depo ve seraların dezenfeksiyonunda ve akuakültür ekipmanlarının dezenfeksiyonunda kullanılır

 

Profesyonelliğe Bir Adım Daha Yaklaşın! Kuşlarınız Hasta Olmasın...

 

Virkon S ile önlem alarak olası hastalıkların önüne geçmiş olursunuz.Böylece hem kimsayal ilaçlardan kurtulmuş olursunuz,hemde hayvanların yaşam alanları daha hijneyik bir yapıya sahip olur.

Dünya'nın En İyi En Dezenfektanı Virkon S

Dünya'nın tüm ülkelerinde kullanılan ve üniversite kitaplarında okutulan Virkon S dezenfektanı E.P.A onaylıdır.Kuş gribi ve şap hatalığına karşı tek etkili olan dezenfektan Virkon s dir.Soğuk kış aylarını sıcak ve sağlıklı ortam olmasını sağlar.Biyogüvenikte bir numaradır.Bu sonuçlar bağımsız,tarafsız araştırmalarla elde edilmiştir.A.B.D  ( E.P.A ) onaylı belgesi mecvut veviral patojenlere karşı etkinliği onaylanmıştır.

 

Virkon S Nasıl Kullanılır ?

 

*Üretimhane,Kafes ve Yaşam Alanı Dezenfeksiyonu İçin :5 litre suya 2 kapak (30gr) kullanılır ve tüm alana yapılması gerekmektedir.İçeride canlı hayvana veya yeme temas etmesi sorun teşkil etmez herhangi bir zararı yoktur.

 

*Kuş Banyoluklarında Kullanım:Virkon S geniş spekturumlu virüsidal dezenfektan olduğu için kuş banyolukların da kullanılabilir.Bu durumda kullanılacak oran;1 litre su için 1gram şeklindedir.Kuşun suyu içmesi sorun teşkil etmez.

 

*Kür Uygulaması İçin Kullanım:Kuşlar eşe atılmadan önce üst üste 7 gün boyunca 1 litre su için 1gr şeklinde kullanılmalıdır.Ürün 22 virüs ailesine etkili olduğu için üretim öncesi mutlaka kullanılmalıdır.Yapılan karışım 24 saat içersindetüketilmeli ve kullanılacak olan su içme suyu olmalıdır.

 

*Alet ve Ekipmalar İçin Kullanım:Suluk,mamalık,mama kapları v.bekipmanların denfeksiyonlarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.5 litre su için 1 kapak (28 gr) ürün hazırlanır.Bu karışım bir kaba dökülür yıkanmış olan ekipmanlar 15 dakika süresince Virkon S ile hazırlanmış suda bekletilir ve tekrardan durulamaya gerek yoktur.

 

*Çimlendirilmiş Tohumların Dezenfeksiyonunda Kullanım:1 litre suyun içersine 6 gram atılır.Ürüngüzelce karıştırılır.Spreyleme yöntemi ile sıkılarak kullanılır.

 

*Kafes Kuşları ve Güvercinler İçin İçme Sularına Sürekli Kullanım Biçimi: Haftanın 3günü 1 litre su için 1 pirinç tanesi kadar kullanılmalıdır.Bu durum hastalık var ise , eğer hastalık yok ise ayda 1 gün içme suyuna verebilirsiniz.Bu tarz kullanımlarda ertes gün probiyotik verilmedilr.

 

Ürün antibiyotik grubu bir ürün olmadığı için kuşlarda sürekli olarak kullanılabilir.5 saniye gibi kısa bir sürede etkisini gösterdiği için hiç bir bakteri virüs mantar grubu bu ürüne karsı bağışıklık sağlayamaz.Yapılan karışım 24 saat içinde kuşlar tarafından içilmelidir.İçilmeyen karışım kullanılmamalıdır.

 

*Kedi ve Köpekler İçin Kullanım:5 litre su için 1 kapak (28gr) kullanılamalıdır.Yapılan karışım tüm alana yayılmalıdır. Spreyleme yöntemi,ulvyöntemi,fırçalama veya sisleme yöntemi ile uygulanır.

 

*Sürüngenler İçin Kullanım: 5 litre su için 1 kapak (28 gr) kullanılamalıdır.Yapılan karışım tüm alana yayılmalıdır.Spreyleme yöntemi,ulvyöntemi,fırçalama veya sisleme yöntemi ile uygulanır.

 

*Kümes Hayvanları İçin Kullanım:Kümeshayvanlarına Virkon S her gün kullanılmalıdır.İçmesularının 5 litresine 6 gram şeklinde kullanılır.Yapılan karışım gün içerisindekullanılmalıdır.Kışın havalandırmanın zor yapıldığı zamanlarda Virkon S ULV veya sislemeile içeriye hava dezenfeksiyonu yapılarak ortamın stabil kalmasına ve hastalık etmenlerinin oluşmasını engeller.

 

Dikkat 

Binlerce lira ve binlerce dakika emek sarf ederek oluşturmuş olduğunuz kuş üretimhanelerine işinizi dostunuzu veya müşterinizi sokmadan önce mutlaka Virkon S ile dezenfekte ediniz.Bu durum çok önemlidir.

Çünkü Virkon S 10 saniyede tüm virüsleri yok eder.

 

Saklama Koşulları

Ürünü kuru ve rutubetsiz yerde saklayınız. Sıcak ve soğuk havalardan etkilenmez, fakat nem ürünün küf veya mantar bağlamasına sebep olabilir.

Ambalaj içerisine ıslak kaşık veya ölçek sokmayınız, her kullanımdan sonra ambalajı iyice kapattığınızdan emin olunuz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...